O nas

Iza

"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie"
George G. Vest

Jestem zakochana w psach od pierwszego wejrzenia. Uważam, że nie ma złych zwierząt, są tylko źli i nieodpowiedzialni ludzie. Marzę o tym, aby mój dzień zaczynał się i kończył radosnym merdaniem ogona przy moim boku.

MagdaPozytywnie zakręcona....
.
W życiu mam parę miłości i pasji. Dwie z nich realizuje będąc w tym miejscu – fotografię i miłość do zwierzaków. Nie potrafię ciągle tylko się przyglądać. Od lat wspierając schroniska i fundacje choćby 1% podatku czy udziałem w różnego rodzaju petycjach postanowiłam pójść o krok dalej i bardziej aktywnie działać w tym zakresie. Razem z Izą chcemy pomóc znaleźć dom tym, którzy tak bardzo go potrzebują. Zakończyć wyrok za miłość i wierność, na który zostały skazane przez ludzi.
.
Za każdym razem, gdy jadę do schroniska robić kolejne zdjęcia serce mi się kraje na widok tego smutku i potrzeby bliskości. Mądrych oczu, które patrzą z nadzieją na każdą przechodzącą osobę. Serduszek, gotowych przyjąć i dać oceany miłości.
Świeczki stają mi w oczach, siąknę nosem w ukryciu i robię swoje dalej, bo jeśli tylko taka ma być cena za znalezienie domu, dla choć jednego z nich jestem gotowa to robić, nawet przez łzy...